To ja! Nazywam się Agnieszka i jestem surface pattern designerką, tzn. projektuję wzory (patterny) na tkaniny i przedmioty codziennego użytku.

Współpracuję z firmami i markami, dla których piękne, wyjątkowe printy są jednym z najważniejszych elementów wizualnych oferty. Wspólnie dbamy, by finalne produkty zachwycały odbiorców.

Specjalizuję się w akwarelowych ilustracjach inspirowanych naturą, pełnych barw, ruchu i ciekawych tekstur.  Lubię też eksperymentować z innymi technikami, gdy mnie coś zaciekawi 🙂

W każdy projekt i współpracę wkładam 100% serca i zaangażowania. Obserwowanie, jak moje wzory ożywają na produktach klientów, a następnie trafiają do domów ludzi na całym świecie, sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję.

Dla tych emocji i pasji kilka lat temu postawiłam wszystko na jedną kartę – zostawiłam etat w dziale client service dużej agencji reklamowej (tą pracę też bardzo lubiłam!) i zaczęłam uczyć się projektowania i obsługi programów graficznych od zera. Po roku pierwsze projekty trafiły na rynek, a ja jestem chodzącym dowodem na to, że warto realizować marzenia i da się przebranżowić po trzydziestce (i później! I zawsze!) 

Prywatnie mieszkam w Warszawie, uwielbiam się szlajać z mężem po świecie w trybie “slow”, odkrywać piękne miejsca i próbować pysznych potraw! Fascynuje mnie dzika przyroda i różnorodność kultur, kręci marketing, reklama i popkulturowe trendy. Kocham fantastykę, gry planszowe, kolekcjonuję pięknie ilustrowane książki dla dzieci. Taki mix!

Z wykształcenia jestem psychologiem, dlatego słuchanie i troskę o rozumienie potrzeb mam we krwi. Pracując ze mną nastaw się na milion pytań. Chyba, że nie chcesz – zrozumiem 🙂